Маєш запитання?
Залиш свій номер і ми зконтактуємо з тобою!
РЕЄСТРАЦІЯ
UNIT Factory
|
UNIT Factory - це:
Інноваційна методика
Наша програма ucode пропонує тобі подолати персоналізовані виклики
Освіта 24/7
Навчайся коли завгодно, буквально у будь-який час. Ми відкриті цілодобово
Безкоштовний місяць
Напиши свою першу гру за місяць. Приєднуйся до марафону безкоштовно!
Без вчителів та лекцій
Ніякої нудної теорії, ніяких конспектів. Тільки ти, ucode та peer-2-peer
Програмування для кожного
Почни кодити без дипломів та співбесід. Єдина умова - вік 17+
Efficiency
We take care about our clients time. Just call us — and we will help you with all the questions.
РЕЗУЛЬТАТ
Знання
Отримаєш практичний досвід роботи з актуальними технологіями
Навички підприємця
Методологія Challenge Based Learning допоможе зрозуміти, як створювати власні продукти
Портфоліо
Матимеш більше 10 проектів у власному портфоліо вже після першого року навчання
Працевлаштування
Кар'єрний центр X.Teams проконсультує та допоможе знайти роботу мрії
Продуктове мислення
Навчишся мислити, орієнтуючись на готовий продукт
Soft skills
Навчишся працювати в команді та здобудеш навички 21 століття
Спільнота
Долучишся до потужної спільноти однодумців UNIT Factory
Екосистема
Станеш частиною екосистеми UNIT.City
ucode — навчальна програма, розроблена за інноваційною методикою Challenge Based Learning, започаткованою компанією Apple.
Мета програми – отримати практичний досвід в області програмування та реалізувати креативні ідеї у продукти, які покликані вирішувати проблеми сучасності.
ucode заохочує виявляти ініціативу та брати активну участь у спільній роботі. Підтримує цікавість в процесі навчання і нестримне бажання розвиватися в обраній професії.
МЕТОДОЛОГІЯ
Challenge Based Learning
Навчання на основі викликів забезпечує дієву та ефективну основу для навчання під час вирішення практичних задач.
Peer learning

В процесі навчання студенти обмінюються досвідом та оцінюють один одного. У цій парадигмі всі зацікавлені сторони стають вчителями та учнями.
Student-centered learning
Студенти обирають, що вивчати, як навчатися, та як оцінювати власне навчання.
Learning by doing
Навчання на прикладних задачах під час подолання викликів з реального життя. Ніяких нудних лекцій та сухої теорії.
Teamwork
Основна частина навчального процесу – це командна робота. Студенти в процесі спільної роботи над викликами розробляють декілька власних продуктів.
Intensive Education
Програма передбачає повну зайнятість та залучення студентів у навчальний процес. Такий підхід дозволяє засвоїти великий обсяг знань в стислі терміни.
Creativity
Система спонукає студентів мислити за рамками, розвивати навички критичного мислення та знаходити нестандартні рішення.
Gamification
Система базується на підходах, характерних для комп'ютерних рольових ігор.
21 CENTURY SKILLS
У навчальний процес органічно вбудована програма розвитку особистої ефективності, навичок міжособистісного спілкування та роботи з людьми.
НАГЛЯДОВА РАДА
Василь Хмельницький
Засновник інвестиційної групи UFuture
UFuture об'єднує бізнеси в різних секторах: від нерухомості, інфраструктури та промисловості до інноваційних парків, відновлюваної енергетики та фармацевтики. До складу групи входять девелоперська компанія UDP, міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського, національний оператор зовнішньої реклами «РТМ-Україна», індустріальний парк «Біла Церква». UFuture інвестує в інноваційні напрямки, такі як UDP Renewables, фармацевтична компанія Biopharma, інноваційні парки UNIT.City та LvivTech.City. Фонд Василя Хмельницького K.Fund підтримує соціальні проекти у сферах освіти й економіки. Серед них – Київський міжнародний економічний форум, Школа малого і середнього підприємництва, освітня IT-школа UNIT Factory, Lean Institute Ukraine тощо.
Рік Расмуссен
Професор університету Berkeley
Був частиною команди з виведення 5 компаній на IPO, причетний до створення та роботи понад десяти бізнес-акселераторів, ментор понад 1000 успішних компаній по всьому світові.
Рік Расмуссен очолює команду наставників Європейської академії інновацій і впроваджує навчальні програми, що налічують одночасно від 150 до 500 студентів у Ніцці, Турині, Лісабоні, Досі та Шеньчжені. Керівний директор компанії Concordia Ventures, що надає допомогу в розвитку інноваційних екосистем для більш ніж 20 урядів і агентств економічного розвитку у світі.
Рік Расмуссен пов'язує уряди й агенції економічного розвитку з величезними ресурсами, доступними в Кремнієвій долині. Також допомагає будувати підприємницькі екосистеми у різних країнах.
Віталій Горовий
Керівний партнер в InSoft Partners
Підприємець та інвестор в проекти та компанії ІТ галузі. Віталій має 9-річний досвід роботи в інвестиційному банкінгу і понад 8 років керування ІТ-компаніями і проектами. Засновник та керуючий партнер інвестиційної керуючої компанії InSoft Partners, ментор Києво-Могилянської бізнес школи. В рамках InSoft Partners займається M&A угодами, керуванням портфельними компаніями та розвитком IT екосистеми.
ДРУЗІ
FAQ
Що потрібно зробити, щоб вступити?
Пiсля реєстрації та особистого візиту починається наступний кваліфікаційний етап — марафон, місячний період відбору, за результатами якого визначають, хто може брати участь у програмі. Під час цього періоду ви почнете вивчати програмування та зрозумієте, чи це дійсно те, що вам потрібно.
Чи потрібно добре розбиратися в комп'ютерних технологіях, щоб вступити?
На старті всі в рівних умовах. Достатньо елементарних навичок користування комп'ютером. Слухачі без досвіду програмування, які мають високу мотивацію, як правило, швидко наздоганяють тих, хто вже мав справу з розробкою програмного забезпечення.
Які поради можете дати щодо марафону?
Старанно працюйте, правильно організовуйте свій час, рівномірно розподіляйте навантаження, не забувайте про здоровий сон і правильне харчування. Чітко розставляйте пріоритети з огляду на ціль, з якою ви прийшли на навчання в UNIT Factory. Хай щастить!
В якому віці можна вступити в ucode?
Вступити в ucode можуть всі, кому вже виповнилося 17 років.
Чи можу я брати участь у марафоні, якщо у мене є інші зобов'язання (робота, навчання тощо)?
Цей етап вступу вимагатиме вашої присутності упродовж повних 4 тижнів, тому ми рекомендуємо під час цього періоду відкласти всі інші проекти. Це збільшить ваші шанси якісно та вчасно виконати завдання.
Чи можна навчатися дистанційно?
Ні, ви повинні фізично бути присутніми в UNIT Factory, оскільки основна частина навчального процесу — це командна робота. Увесь навчальний матеріал в електронному вигляді зберігається у внутрішній мережі, а оволодіти ним допомагають один одному безпосередньо слухачі. Нехтування цим правилом може стати підставою для відрахування студента.
Яким чином відбувається навчання за програмою ucode?
Жодних конспектів та оцінок в традиційному розумінні. ucode дає можливість освоїти програмування в процесі командної роботи над викликами.
Чи має UNIT Factory державну акредитацію? Який диплом вона видає?
Роботодавцям потрібні не папери про закінчення престижного вишу, а професіонали, які успішно реалізують проекти. Тому диплом державного зразка не має великого значення в IТ-сфері. Наші випускники отримають сертифікат про закінчення програми. Але головне — це знання, навички та досвід, які допоможуть їм знайти високооплачувану роботу у провідних компаніях.
КОНТАКТИ
+38 068 124 8 421
hello@ucode.world
вул. Академіка Павлова, 271, Харків, Україна

Проєкт UFuture